Niepubliczny Mini Żłobek TUTEK, Ul. Boh. Westerplatte 11 65-034 Zielona Góra. TEL: 737-685-170, 608 580 624 Zamknij
Złobek Zielona Góra
Złobki Zielona Góra
Mini Złobek Tutek Zielona Góra
Dodatkowe menu
Informacje

  

 

 

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta"

                     Jan Paweł II

 

INFORMACJE PRAKTYCZNEInformacje praktyczne
 
1. Procedura zapisu dziecka do żłobka
 
Dokumenty niezbędne do zapisu maluszka to Karta Zapisu, Umowa Przyjęcia do Żłobka, akceptacja regulaminu oraz opłata wpisowego i rocznej składki PZU. Dokumenty można pobrać na miejscu w placówce bądź po uzgodnieniu i wstępnej rozmowie przesyłamy drogą elektroniczną.
 
2. Pobyt dziecka
 
Nasz żłobek jest czynny pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 17:00  przez cały rok kalendarzowy z wyłączeniem dni świątecznych, ustawowo wolnych od pracy.
 
3. Wyprawka dziecka
 
- komplet ubranek na zmianę,
- pieluszki jednorazowe,
- paputki lub skarpetki p/poślizgowe,
- smoczek z łańcuszkiem  (jeśli maluch korzysta),
- ulubiona przytulanka, kocyk,
- kubek „niekapek” lub buteleczka,
- dodatkowa buteleczka dla maluszków pijących mleko.
 
4. Posiłki
 
Posiłki do naszego żłobka dostarcza profesjonalna firma cateringowa specjalizująca się  w żywieniu dzieci. Nasze posiłki przygotowywane są codziennie. Zawsze świeże, zdrowe, pożywne i urozmaicone, dostosowane do wymagań wiekowych dziecka. Mleko przygotowywane zgodnie z procedurami i zaleceniami rodziców. Uwzględniamy indywidualne diety dostosowane do potrzeb dziecka.
 
5. Gdy dziecko jest chore
 
Małe dzieci mogą często chorować, my o tym wiemy, jednak prosimy aby na czas choroby maluch pozostał w domku ze względu na swój szybszy powrót do zdrowia jak i również by uniknąć dalszych zakażeń. Gdy dziecko będzie już gotowe na powrót  do żłobka, prosimy o dostarczenie oświadczenia od lekarza potwierdzającego dobry stan zdrowia pociechy.

6. Stałe grupy dzieci

W związku z tym, iż zależy  nam na prowadzeniu dwóch stałych grup dzieci, które systematycznie uczęszczają do naszego żłobka, nie przewidujemy możliwości opieki godzinowej, weekendowej czy nocnej. Celem naszej pracy jest  zapewnienie   maksymalnego  poczucia bezpieczeństwa i komfortu pobytu co sprzyja i  zwiększa efektywność naszych zajęć i zabaw edukacyjnych. 

 

Galeria

Copyright by www.tutek.eu Wszystkie prawa zastrzeÂżone.